09192017Headline:

Branża medyczna w rozkwicie na największym na świecie wydarzeniu poświęconym zdrowiu – The Health Industry Summit (tHIS)

May 19, 2017 - (Newswire)

- Wydarzenie poświęcone branży medycznej The Health Industry Summit (tHIS) 2017 rozpoczęło się dnia 15 maja w Krajowym Centrum Konferencyjno-Wystawowym w Szanghaju. Gospodarzem wydarzenia były Chiny, a organizacji podjęła się firma Reed Sinopharm. W wydarzeniu wzięły udział setki tysięcy specjalistów branży medycznej z ponad 150 krajów i regionów.

Trzecia z kolei edycja wydarzenia tHIS ugruntowała już status największego na świecie spotkania branży medycznej. Wydarzenie odbyło się na 350 000 metrach kwadratowych powierzchni wystawowej i objęło 160 odrębnych spotkań i konferencji. Tegoroczne wydarzenie miało miejsce w dogodnym czasie dla Chin, które realizują Plan Zdrowe Chiny 2030. Inicjatywa zakłada między innymi realizację celu wzrostu branży o 16 trylionów RMB (2,3 tryliona dolarów) do roku 2030 oraz przedłużenie średniej długości życia obywateli o 3 lata do 79 lat.

Do głównych elementów wydarzenia tHIS 2017 należały trzy główne wystawy wyposażenia medycznego i farmaceutyki w Chinach (CMEF, PHARMCHINA i API China) oraz wiodące forum inwestycji w opiekę medyczną Healthcare China 2017. Tegoroczne forum inwestycyjne było współorganizowane przez firmy Reed Sinopharm, JP Morgan Asset Management, CICC i Sinopharm Capital, a wśród uczestników znalazło się ponad 1000 głównych dyrektorów wykonawczych, inwestorów i przedstawicieli instytucji.

Wystawa objęła cały branżowy łańcuch wartości i umożliwiła zaprezentowanie dziesiątek tysięcy najnowszych technologii i produktów. Technologie wschodzące takie, jak wirtualna rzeczywistość, rzeczywistość rozszerzona, urządzenia ubieralne oraz sztuczna inteligencja miały silną reprezentację na wystawie i w trakcie głównych forów. W tym roku w ramach wydarzenia tHIS 2017 odbył się także szczyt robotyki medycznej World Medical Robots Innovation and Development Summit, potwierdzając tym samym rosnące znaczenie trendu robotyki i zastosowań sztucznej inteligencji.

Na wydarzeniu obecnych było ponad 7000 wystawców z 30 krajów, włączywszy gigantów urządzeń medycznych takich, jak GE, United Imaging, Siemens, Philips i Mindray, a także główne grupy farmaceutyczne z Chin, w tym Sinopharm, Shanghai Pharma i CR Pharmaceuticals. Większość najbardziej innowacyjnych firm w branży medycznej zdecydowała się na wybór CMEF jako platformy wprowadzania na rynek nowych produktów na rynku światowym lub Azji Pacyficznej. W trakcie 4-dniowego wydarzenia na rynek wprowadzono ponad 600 nowych produktów.

Wydarzenie The Health Industry Summit organizowane jest przez spółkę typu joint venture Reed Sinopharm należącą do wiodącego międzynarodowego organizatora wydarzeń Reed Exhibitions oraz największej w Chinach grupy medycznej i farmaceutycznej w posiadaniu rządowym Sinopharm, która zajmuje pozycję 205 na liście 500 przedsiębiorstw magazynu Fortune. Następna edycja wydarzenia odbędzie się w kwietniu 2018 roku w Szanghaju.

SOURCE Reed Sinopharm Exhibitions

Original Source: https://www.newswire.com/news/bran-a-medyczna-w-rozkwicie-na-najwi-kszym-na-wiecie-wydarzeniu-po-wi-conym

What Next?

Related Articles

Leave a Reply

Submit Comment