10172017Headline:

Odvetvie zdravotníctva ožíva na najväčšej udalosti v oblasti zdravotníckej starostlivosti v roku – Zdravotníckom samite (tHIS)

May 19, 2017 - (Newswire)

- Zdravotnícky samit (tHIS) 2017, ktorý usporadúva Čína v spolupráci so spoločnosťou Reed Sinopharm, sa 15. mája začal v šanghajskom národnom výstavnom a konferenčnom centre a zúčastnili sa ho stovky tisícov odborníkov z oblasti zdravotníctva z viac ako 150 krajín a regiónov sveta.

Históriu píše už 3. ročník tohto podujatia, ktoré sa medzičasom pevne zapísalo ako najväčšie svetové podujatie v oblasti zdravotníctva s výstavnou plochou zaberajúcou viac ako 350 000 štvorcových metrov a 160 samostatnými podujatiami a konferenciami. Samit sa koná v dôležitom momente, kedy Čina naštartovala svoj plán „Zdravá Čína 2030", ktorého cieľom je medziiným dosiahnuť rast 16 biliónov RMB (2,3 bilióna USD) v tomto odvetví do roku 2030 a zvýšiť priemernú dĺžku života občanov o 3 roky na 79.

Kľúčovými podujatia počas tHIS 2017 budú tri najväčšie výstavy zdravotníckeho vybavenia a farmaceutických produktov v Číne (CMEF, PHARMCHINA a API China) spolu s investičným fórom v oblasti poskytovania zdravotníckej starostlivosti s názvom Zdravotníctvo Čína 2017. Tohtoročné investičné fórum spoluorganizovali firmy Reed Sinopharm, JP Morgan Asset management, CICC a Sinopharm Capital a zúčastnilo sa ho viac ako 1000 manažérov či riaditeľov spoločností, investorov a inštitúcií.

Výstava predstavila celý výrobno-dodávateľský reťazec vrátane desiatok tisícov najnovších technológií a produktov. Nové technológie ako virtuálna realita, rozšírená realita, nositeľné pomôcky a umelá inteligencia sa na výstavnej ploche aj počas kľúčových stretnutí objavovali veľmi často. Počas tohto ročníka tHIS sa konal aj Svetový samit inovácie a vývoja zdravotníckych robotov, ktorý odráža narastajúce trendy robotiky a aplikácie umelej inteligencie.

Podujatia sa celkovo zúčastnilo viac ako 7000 vystavovateľov z 30 krajín vrátane takých gigantov v odvetví ako sú GE, United Imaging, Siemens, Philips a Mindray spolu s farmaceutickými skupinami s prevádzkami v Číne ako sú Sinopharm, Shanghai Pharma a CR Pharmaceuticals. Väčšina z najinovatívnejších spoločností z oblasti medicíny si zvolila CMEF ako svoju globálnu alebo ázijsko-pacifickú platformu pre nové produkty, čo sa odrazilo v počte novo uvedených produktov - počas 4 dní ich bolo predstavených viac ako 600.

Samit zdravotníckeho priemyslu usporadúva spoločnosť Reed Sinopharm, spoločný podnik organizátora podujatí svetového formátu Reed Exhibitions a poprednej štátnej medicínsko-farmaceutickej skupiny Sinopharm, ktorá sa nachádza na 205. priečke na zozname Fortune 500. Ďalší ročník sa bude konať v apríli 2018 v Šanghaji.

SOURCE Reed Sinopharm Exhibitions

Original Source: https://www.newswire.com/news/odvetvie-zdravotn-ctva-o-va-na-najv-ej-udalosti-v-oblasti-zdravotn-ckej

What Next?

Related Articles

Leave a Reply

Submit Comment