11212017Headline:

Nubia udáva technologický trend, prichádza s novou vlajkovou loďou, smartfónom Z17 so systémom duálneho fotoaparátu a bez rámiku

Jun 2, 2017 - (Newswire)

- Popredný výrobca smartfónov Nubia uviedol počas podujatia v pekinskom národnom aquatickom centre na trh svoju najnovšiu vlajkovú loď, model Z17. Nubia je jedným z lídrov v oblasti fotoaparátov v smartfónoch, ktorý v tejto oblasti neustále vedie pokrok.

Najzaujímavejším prvkom modelu Z17 je systém dvoch zadných fotoaparátov s clonou objektívu 1,4um pixelov a F1,8 a s rozlíšením 12 MP a 23 MP. Vďaka jedinečnému senzoru CMOS s veľkosťou 1/2,55-palcov, ultra vysokej rýchlosti zaostrovania 0,03s, technológii AI a vyhľadávaciemu nástroju NeoVision 7.0, vytvára model Z17 nádherné fotografie za všetkých svetelných podmienok. Režim hybridného 2-násobného priblíženia fotoaparátu poskytuje výkonné riešenie pre nočné zábery. Z17 tiež podporuje vzdialenú synchronizáciu s Wi-Fi, 3D fotografiami a makro snímkami.

Prvý outdoorový vodotesný telefón od nubia Z17 využíva najnovšiu technológiu bezrámikového displeja, ktorý mu dodáva neodolateľný šarm. Je vyrobený zo sofistikovaných materiálov ako je sklo a kov v dokonalej kombinácii robustnosti kovu a hladkosti skla. Spolu s mimoriadne veľkou 5,5-palcovou obrazovkou a telom, ktoré je z 98% z kovu zaručuje model Z17 nielen dlhú životnosť a širšie zorné pole, ale aj oveľa príjemnejšie držanie vďaka zaobleným aRC okrajom.

Model Z17 dokáže rýchlejšie pristupovať k súborom a jednoduchšie prepínať medzi aplikáciami vďaka výkonnému procesoru Qualcomm Snapdragon 835, až 8 GB pamäte RAM, 128 GB pamäte ROM a flash pamäti UFS2.1. Technológia Z17 využíva najnovší systém nubia UI 5.0 a exkluzívny systém NeoSmart založený na technológii AI, ktorý umožňuje učiť sa a predpovedať správanie používateľov. Preto sa zákazníci budú tešiť zo svojej užívateľskej skúsenosti stále viac, keď sa s nimi bude model Z17 postupne zoznamovať.

Vybavený batériou s vysokou hustotou 3200mAh a systémom úspory energie NeoPower 3.0, smartfón Z17 poskytuje životnosť batérie až 2,4 dní. Jeho technológia rýchleho nabíjania NeoCharge, ktorá je založená na QC4 + od spoločnosti Qualcomm, dokáže nabiť batériu na 50 percent svojej plnej kapacity do 20 minút.

"Vstupom nového modelu Z17 na trh dokazuje nubia neprestajnú snahu o nastavenie nových výkonnostných noriem a inšpiratívneho kreatívneho výrazu," povedal Ni Fei, generálny manažér značky nubia smartphone.

Nubia oznamuje, že cena prvého modelu 8GB + 128GB bude 3999 RMB (približne 588 USD). Model Z17 bude dostupný v prevedeniach aurora modrá, čierna zlatá, obsidiánová čierna, slnečná zlatá a ohnivo červená.

O spoločnosti nubia

Nubia, ktorá bola založená v októbri 2012, má za cieľ priniesť špičkové, inovatívne smartfóny dobrodružným používateľom hľadajúcim nové skúsenosti a vyššiu kvalitu života. Má sídlo v Číne a pobočky po celom svete vrátane Ameriky, Európy a juhovýchodnej Ázie. Značka nubia je známa svojimi inovatívnymi funkciami a profesionálnymi možnosťami mobilnej fotografie.

Viac informácií nájdete na: www.nubia.com/en.

Twitter: @nubiasmartphone

Instagram; @nubiasmartphone

Facebook: @nubiasmartphone

Foto - mma.prnewswire.com/media/518591/nubia.jpg

SOURCE nubia

Related Links

www.nubia.com/en

Original Source: https://www.newswire.com/news/nubia-ud-va-technologick-trend-prich-dza-s-novou-vlajkovou-lo-ou-smartf-nom-z17

What Next?

Related Articles

Leave a Reply

Submit Comment