10172017Headline:

Spoločnosť SC Johnson Europe patrí medzi najlepšie medzinárodná pracoviská

Jun 9, 2017 - (Newswire)

Spoločnosť sa umiestnila na 20. miesto na zozname firiem inštitútu Great Place to Work®

- Spoločnosť SC Johnson, výrobca overených značiek ako Glade®, Duck®, Raid®, Mr Muscle®, Pledge® a Kiwi®, získal už dvanásty krát za sebou ocenenie Najlepšie medzinárodné pracovisko od inštitútu Great Place to Work® (skvelé pracovisko) v Európe. Toto regionálne ocenenie je výsledkom individuálnych uznaní na pracovisku, ktoré spoločnosť získala za prevádzku vo Francúzsku, Nemecku, Poľsku, Grécku, Švajčiarsku, Turecku a Spojenom kráľovstve. V roku 2017 sa spoločnosť SC Johnson Europe dostala na 20. miesto medzi 25 zúčastnenými firmami.

„Úspech spoločnosti SC Johnson patrí talentovaným a odhodlaným zamestnancom," povedal Fisk Johnson, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti SC Johnson. „Blahoželáme nášmu európskemu tímu za to, že je považovaný za najlepšie pracovisko a za jeho pretrvávajúci úspech v zabezpečovaní skvelého pracovného prostredia."

V roku 2014 sa spoločnosť SC Johnson Europe umiestnila na 25. mieste na zozname najlepších 100 pracovných miest v Európe.

Spoločnosť SC Johnson začala svoju činnosť v Európe v roku 1914 a dodnes je odhodlaná svojimi aktivitami v regióne skvalitňovať život v komunitách, v ktorých podniká.

Inštitút Great Place to Work® vzájomne porovnáva firmy, ktoré sa nachádzajú na zozname najlepších pracovísk v každej krajine, aby určil poradie medzinárodných pracovísk v Európe. Na európsky medzinárodný zoznam sa dostávajú spoločnosti, ktoré aktívne podnikajú najmenej v troch krajinách, majú aspoň 1 000 zamestnancov na celom svete a 40% ich zamestnancov z celého sveta pracuje mimo domovskú krajinu.

Toto ocenenie je pre spoločnosť SC Johnson Europe jedným z viacerých, ktoré získala v roku 2017 od inštitútu Great Place to Work®. SC Johnson Venezuela, Francúzsko, Nemecko, Poľsko, Grécko, Mexiko, Kanada, Stredná Amerika, Veľká Británia, Švajčiarsko, Turecko a Latinská Amerika sa tiež dostali na zoznam najlepších pracovísk.

V Spojených štátoch zaradil časopis Working mother (Pracujúca matka) spoločnosť SC Johnson do zoznamu 100 najlepších spoločností pre pracujúce matky už 28 krát a v roku 2016 získala spoločnosť dokonalé 100-percentné skóre na indexe firemnej rovnosti v kampani za ľudské práva.

Inštitút Great Place to Work® zaradil firmu SC Johnson na zoznam 25 najlepších svetových pracovísk aj v roku 2016, vtedy sa dostala na 20. miesto v rebríčku. Na tento zoznam sa zaradila už piaty rok za sebou.

O spoločnosti SC Johnson

SC Johnson je rodinná firma, ktorá má inovatívne, vysoko kvalitné produkty, vynikajúce prostredie na pracovisku a dlhodobo sa angažuje v prostredí a komunitách, v ktorých pôsobí. So sídlom v USA je táto spoločnosť jedným z popredných svetových výrobcov čistiacich prostriedkov pre domácnosť a produkty pre domáce skladovanie, ošetrovanie vzduchu, hubenie škodcov a údržbu obuvi, ako aj produktov pre profesionálne využitie. V USA a mimo neho predáva také známe značky ako GLADE®, KIWI®, OFF! ®, PLEDGE®, RAID®, SCRUBBING BUBBLES®, SHOUT®, WINDEX® a ZIPLOC®. ®, TANA®, BAMA®, BAYGON®, BRISE®, KABIKILLER®, KLEAR®, MR MUSCLE® a RIDSECT®. Spoločnosť je na trhu už 131 rokov, jej tržby dosahujú 10 miliárd USD, zamestnáva približne 13 000 ľudí v celosvetovom meradle a predáva výrobky prakticky vo všetkých krajinách sveta. www.scjohnson.com

Logo - mma.prnewswire.com/media/163090/sc_johnson_logo.jpg

SOURCE SC Johnson

Related Links

www.scjohnson.com

Original Source: https://www.newswire.com/news/spolo-nos-sc-johnson-europe-patr-medzi-najlep-ie-medzin-rodn-pracovisk

What Next?

Related Articles

Leave a Reply

Submit Comment