10212017Headline:

JA Solar zakládá novou dceřinou společnost v Brazílii

Jun 13, 2017 - (Newswire)

- Dále rozšiřuje své působení v Latinské Americe

- Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. (Nasdaq: JASO) („JA Solar" nebo „Společnost"), jeden z největších světových výrobců vysoce výkonných solárních energetických produktů, dnes oznámila, že potvrdila své působení v Brazílii založením své dceřiné společnosti JA Solar Brazil Ltda („JA Solar Brazil").

Společnost JA Solar provozuje svou činnost v Brazílii od roku 2015 a v oblasti distribuované výroby (DG) zaznamenala značný růst, který vyžaduje místní podporu pro zákaznické plánování, logistiku a mezinárodní obchodní činnost. Založením společnosti JA Solar Brazil může společnost poskytnout svým zákazníkům včasnou logistickou podporu a přizpůsobené služby a využívat přibývajících obchodních příležitostí v regionu. Brazilská pobočka se bude navíc zaměřovat na konsolidaci partnerství s místními a zahraničními energetickými společnostmi, včetně společností Engie, Multi Aquecimento, Faro Energy a Enel. Nová pobočka bude poskytovat podporu marketingových aktivit, propagovat nejnovější technologie JA Solar a rozvíjet a řídit prodeje v regionu. Očekává se, že společnost JA Solar Brazil zahájí svou činnost počátkem července.

Latinská Amerika je vznikajícím trhem s potenciálem silného růstu v nejbližších letech a JA Solar aktivně pracuje na rozšíření své působnosti v tomto regionu. V březnu 2017 založila společnost JA Solar svou dceřinou společnost JA Solar Mexico SA de CV („JA Solar Mexico") a začala tím svou geografickou expanzi na trhu Latinské Ameriky. Od té doby pracovala společnost na mnoha projektech v rámci veřejných služeb v Mexiku a spolupracovala s místními distributory.

Pan Baofang Jin, předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar, poznamenal: „Představení dceřiné společnosti JA Solar Brazil zvýší naši schopnost obsluhy zákazníků, posílí naše strategická partnerství v regionu a dále zvýší povědomí značky v Brazílii a stejně tak v Latinské Americe. Naše vysoce výkonné solární panely jsou v oboru důvěrně známy. Těšíme se na využití naší dobré reputace při zavádění dalších vysoce kvalitních produktů pro naše zákazníky v Latinské Americe, které jim pomohou optimalizovat jejich návratnost investic."

SOURCE JA Solar Holdings Co., Ltd.

Original Source: https://www.newswire.com/news/ja-solar-zakl-d-novou-dce-inou-spole-nost-v-braz-lii

What Next?

Related Articles

Leave a Reply

Submit Comment